Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip: 1x6

Ashes to Ashes (FUND)

Topat osmane i kthejnë muret e qytetit në gërmadha dhe përforcimet veneciane mbërrijnë shumë vonë. Mehmeti sjell një epokë të re për Perandorinë Osmane.

Rise of Empires: Ottoman: 1×6 me Titra Shqip
Jan. 24, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit