Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip: 1x5

Ancient Prophecies

Mes një spiraleje brutaliteti dhe morali të ulët, Mehmed i bën Giustiniani një ofertë joshëse. Veziri i madh i kërkon Mehmetit të kërkojë një armëpushim me rivalin e tij.

Rise of Empires: Ottoman: 1×5 me Titra Shqip
Jan. 24, 2020
Shpërndarë0