Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 122 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

Rise of Empires: Ottoman (2020) me Titra Shqip: 1x4

Loose Lips Sink Ships

Mehmeti i zhvendos anijet e tij nga toka në Bririn e Artë në një veprim të guximshëm dhe vizionar. Në hijen e tradhtisë, Giustiniani sulmon flotën osmane.

Rise of Empires: Ottoman: 1×4 me Titra Shqip
Jan. 24, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit