Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom

Respect 2020: 1x2

Episode 2

Me luftën e ndarë midis ndërgjegjes dhe dashurisë së tij, Helenës i ndodh diçka që ai kurrë nuk e mendoi. Ercüment i afrohet Hasretit për të arritur fëmijët.

Respect: 1×2 me Titra Shqip
Nov. 03, 2020
Shpërndarë1