Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Resident Alien (2021) me Titra Shqip: 2x9

Autopsy

Asta është e pushtuar nga faji pasi ajo, Harry dhe D’arcy heqin qafe trupin e pajetë.

Resident Alien: 2×9 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×9 me Titra Shqip
Aug. 10, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit