Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Resident Alien (2021) me Titra Shqip: 2x16

I Believe in Aliens (Fundi Sezonit 2)

Harry vjen ballë për ballë me armikun e tij më të madh dhe bën një zgjedhje që mund të prekë Tokën përgjithmonë.

Resident Alien: 2×16 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×16 me Titra Shqip
Sep. 28, 2022
Shpërndarë0