Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Resident Alien (2021) me Titra Shqip: 2x13

Harry, a Parent

Pas humbjes së foshnjës aliene, Harry mëson se cila racë alienësh është në Tokë dhe nuk është ajo që priste.

Resident Alien: 2×13 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×13 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×13 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×13 me Titra Shqip
Sep. 07, 2022
Shpërndarë0