Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Resident Alien (2021) me Titra Shqip: 2x12

The Alien Within

Halloween vjen në Patience dhe Harry hedh maskën e tij njerëzore. Ndërkohë, Beni po përpiqet të promovojë resortin e ri te banorët e Durimi dhe has në disa rezistencë.

Resident Alien: 2×12 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×12 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×12 me Titra Shqip
Resident Alien: 2×12 me Titra Shqip
Aug. 31, 2022
Shpërndarë0