Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 133 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Resident Alien (2021) me Titra Shqip: 1x8

End of the World As We Know It

Harry duhet të mbështetet te Asta dhe D’arcy për mbijetesë.

Resident Alien: 1×8 me Titra Shqip
Resident Alien: 1×8 me Titra Shqip
Resident Alien: 1×8 me Titra Shqip
Resident Alien: 1×8 me Titra Shqip
Mar. 17, 2021
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit