Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 59 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Rebelde (2022) me Titra Shqip: 2x8

Otro día que va (Fundi Sezonit 2)

Nxënësit e kuptojnë se të gjitha fatkeqësitë dhe tragjeditë e vitit shkollor të çojnë tek një person, ndaj bashkohen për të ekspozuar të vërtetën.

Rebelde: 2×8 me Titra Shqip
Jul. 27, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit