Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 70 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Primal (2019) me Titra Shqip: 1x10

Slave of the Scorpion ( FUNDI I SEZONIT )

Spear dhe Fang përballen me një njeri më të zhvilluar sesa kanë parë ndonjëherë më parë.

Primal: 1×10 me Titra Shqip
Nov. 01, 2020
Shpërndarë0