Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 207 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3vanfem.com

Pretty Little Liars (2010) me Titra Shqip: 1x2

The Jenna Thing

Rrethanat rreth zhdukjes së Alison vazhdojnë të ndjekin Aria, Emily, Spencer dhe Hanna, pasi lindin pyetje rreth natës që ajo u zhduk. Për t’i komplikuar gjërat, kthimi i Xhenës në Rosewood i bën vajzat të përballen me një të kaluar të pakëndshme dhe një incident që vulosi miqësinë e tyre përgjithmonë. A munden vajzat të përballen me atë që ka ndodhur në të kaluarën e tyre, veçanërisht pasi “A” nuk i lë të harrojnë? Ndërkohë tundimi është kudo që ata shohin, pasi Aria përpiqet maksimalisht të qëndrojë larg Ezrës dhe Spencer nuk do t’i shmanget të fejuarit të motrës së saj, Wren.

Pretty Little Liars: 1×2 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×2 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×2 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×2 me Titra Shqip
Pretty Little Liars: 1×2 me Titra Shqip
Jun. 15, 2010
Shpërndarë0