Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 64 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Outer Range (2022) me Titra Shqip: 1x8

The West (Fundi Sezonit 1)

Familja Abbott përballet me një llogari të madhe gjatë një dite të vetme, ndërsa përballja midis Royal dhe Autumn arrin kulmin, duke nxjerrë në dritë një zbulesë tronditëse.

Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
Outer Range: 1×8 me Titra Shqip
May. 05, 2022
Shpërndarë0