Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Server 1itofferte.xyz

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 4x6

Episode 6 (Fundi i Sezonit 4)

Është një garë me kohën pasi dyshimet e Xhorxhit për Omarin ziejnë dhe sulmet në ditën e zgjedhjeve rriten.

Apr. 28, 2020
Shpërndarë0