Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 28 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 3x3

Nepal Tour (3)

Xhorxhia është e drithëruar që Elvisi është kthyer në jetën e saj dhe e shqetësuar për sigurinë e Tarës, por bën çmos që të përqendrohet në misionin në Afganistan. Me të mbërritur në Kabul, ata priten nga miku i vjetër i kapitenit Xhejms, kapiten Azizi, për t’i ndihmuar ndërsa përpiqen të gjurmojnë Omarin. Maisie është menjëherë e dyshimtë. Pasi misioni shkon keq në mënyrë katastrofike, 2-seksionet e gjejnë veten duke marrë viktima. Dramë, me Michelle Keegan dhe Luke Pasqualino.

Our Girl: 3×3 me Titra Shqip
Our Girl: 3×3 me Titra Shqip
Oct. 24, 2017
Shpërndarë0