Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 3x2

Nepal Tour (2)

Një kërkim i furishëm pason në vazhdën e pasgoditjes kur 2-seksionet kuptojnë se Georgie është zhdukur, ndërsa një vajzë e re vendase e miqësuar më parë nga Georgie dhe një grup i vogël fëmijësh, rrëmbehen nga Da Chand, një punonjëse e rreme OJQ-je. Inteligjenca ushtarake zbulon se ai është pjesë e një rrjeti terrorist dhe ka një shans që ai t’i çojë ata në objektivin më të rëndësishëm të Aatan Omar, duke lënë 2 seksione për ta gjurmuar atë dhe për të ndihmuar një Njësi të Forcave Speciale të udhëhequr nga një fytyrë e njohur dhe e padëshiruar – Elvis .

Our Girl: 3×2 me Titra Shqip
Our Girl: 3×2 me Titra Shqip
Oct. 17, 2017
Shpërndarë0