Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 35 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 3x10

Nigeria, Belize And Bangladesh Tours (6)

Seksioni 2 e ka kampin në mbyllje pasi Inspektori Chowdhrey shpjegon se rruga e refugjatëve mund të shfrytëzohet nga tregtarët yaba, një drogë lokale që vjen përtej kufirit nga Mianmari. Kur Georgie takon Maya, një punëtore seksi dhe e varur nga yaba, e cila po trajtohet në klinikë, ajo fillon hetimet e saj.

Our Girl: 3×10 me Titra Shqip
Jul. 17, 2018
Shpërndarë0