Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 44 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 3x1

Nepal Tour (1)

Xhorxhia dhe Seksioni 2 dërgohen në Nepal pas një tërmeti shkatërrues, ku ajo shpejt zbulon se fatkeqësia nxjerr në pah më të keqen dhe më të mirën tek njerëzit. Përveç detyrave të saj si mjeke, Georgie ka për detyrë të mentorojë Maisie, një rekrutë e re e pamatur, dhe gjithashtu takon Milanin, një inxhinier tërheqës nepalez, me të cilin ajo krijon një lidhje ndërsa punon së bashku për të rindërtuar zonën.

Our Girl: 3×1 me Titra Shqip
Oct. 10, 2017
Shpërndarë0