Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 82 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 2x4

Ready

I shqetësuar për gjendjen shpirtërore të Xhorxhie, Xhemi kërkon kapitenin James për të zbuluar nëse ajo është në ndonjë rrezik. Ndërkohë, Xhorxhia lëkundet pasi dëgjoi lajmin se Abu është gjallë dhe më afër saj nga sa e kupton.

Our Girl: 2×4 me Titra Shqip
Sep. 28, 2016
Shpërndarë0