Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 2x3

Look Now

E rraskapitur, Xhorxhia mezi pret të kthehet në shtëpi për të fejuarin, Xhemi dhe familjen e saj, megjithatë forcat kanë nevojë për ndihmën e saj së pari. Ndërkohë, një Elvis i dëshpëruar detyrohet të pastrohet, gjë që e trondit deri në palcë.

Our Girl: 2×3 me Titra Shqip
Sep. 21, 2016
Shpërndarë1