Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 2x2

Going On

Kapiteni James dhe Seksioni 2 janë të tmerruar kur dëgjojnë se çfarë i ka ndodhur Xhorxhit, megjithatë situata shpejt merr një kthesë të tmerrshme për keq. A do ta arrijë skuadra në kohë?

Our Girl: 2×2 me Titra Shqip
Sep. 14, 2016
Shpërndarë0