Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Our Girl (2014) me Titra Shqip: 2x1

Lane

Nëntetar Georgie Lane, një mjek me përvojë ushtarake, i bashkohet kapitenit James dhe Seksionit 2 në një turne humanitar në Kenia. Ajo i ka premtuar të fejuarit të saj, doktor Jamie Cole, se do të kthehet së shpejti në shtëpi për t’u martuar me të. 2 Seksionet vendosen në një kamp refugjatësh pranë kufirit të Somalisë dhe sapo futen në kamp, ​​Xhorxhia hidhet drejt e në punë kur një IED shpërthen, duke dëmtuar shumë refugjatë. Kur punonjësja e ndihmës Kicki rrëmbehet, vendosmëria e Xhorxhit për ta gjetur e vendos atë në rrezik të madh.

Our Girl: 2×1 me Titra Shqip
Sep. 07, 2016
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit