Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 94 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

On My Block (2018) me Titra Shqip: 2x1

Chapter Eleven

Në prag të Vitit të Ri Monse bën një premtim që e lë Cesarin të hutuar. Jamal vëzhgon paratë dhe vëllai i Ruby kthehet me një surprizë.

On My Block: 2×1 me Titra Shqip
Mar. 29, 2019
Shpërndarë0