Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 203 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

On My Block (2018) me Titra Shqip: 1x1

Chapter One

Ndërsa dita e parë e shkollës së mesme po afron, Monse kthehet nga një klasë shkrimi dhe zbulon se Ruby dhe Jamal janë në mosmarrëveshje me Cesar.

On My Block: 1×1 me Titra Shqip
Mar. 16, 2018
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit