Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 25 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x9

Welcome to Christmasland

Vic dhe Maggie fillojnë një udhëtim të rrezikshëm. Charlie Manx përballet me frikën e tij më të thellë. Ndërsa bota shembet, Millie duhet të zgjedhë midis lirisë dhe babait të saj.

NOS4A2: 2×9 me Titra Shqip
Aug. 16, 2020
Shpërndarë0