Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 6 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x8

Chris McQueen

Vic dhe Chris marrin rrugën më të shkurtër drejt deponisë. Chris humbet kontrollin. Bing përdor një sekret për të marrë falje. Vic, Lou, Maggie dhe Chris bëjnë një plan. Tabitha i bën përshtypje shefit.

NOS4A2: 2×8 me Titra Shqip
NOS4A2: 2×8 me Titra Shqip
Aug. 09, 2020
Shpërndarë0