Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x6

The Hourglass

Maggie vë jetën e saj në rrezik duke u përpjekur të rrëzojë një krijues të errët. Vic dhe Lou përpiqen të rregullojnë thikën e Vic. Linda dhe Chris po luftojnë me dhuratën e Vic. Wayne krijon një miqësi misterioze.

NOS4A2: 2×6 me Titra Shqip
Jul. 26, 2020
Shpërndarë0