Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x4

The Lake House

Me Charlie Manx në gjueti, Vic dhe familja e tij fshihen me Maggie. Wayne ka makthe të çuditshëm ndërsa Tabitha kërkon një plumb për ta çuar atë në Bing.

NOS4A2: 2×4 me Titra Shqip
Jul. 12, 2020
Shpërndarë0