Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Server 1doodstream.com
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x3

The Night Road

Vic merr rrugën më të shkurtër për në Haverhill. Lou dhe Wayne përballen me një kërcënim të tmerrshëm në mungesë të saj. Charlie Manx punëson një mik të vjetër për një favor misterioz. Millie Manx përballet me të kaluarën.

NOS4A2: 2×3 me Titra Shqip
Jul. 05, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit