Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1dood.ws
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4playersb.com

NOS4A2 (2019) me Titra Shqip: 2x10

Bats (Fundi Sezonit 2)

Vic McQueen lufton Charlie Manx për herë të fundit. Lou dhe Tabitha zgjidhin një enigmë të Christmasland. Millie Manx lufton me pendimin.

NOS4A2: 2×10 me Titra Shqip
Aug. 23, 2020
Shpërndarë0