Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 181 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip: 1x9

... had to be on my best behavior

Rikthimet zbulojnë kujtime të dhimbshme dhe pakënaqësi për Devin. Ndërkohë, Kamala detyrohet të tregohet e ndershme pasi familja mirëpret në shtëpi kërkuesin e saj.

Never Have I Ever: 1×9 me Titra Shqip
Apr. 27, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit