Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 193 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip: 1x8

... pissed off everyone I know

Pas një përplasjeje tjetër me miqtë e saj, Devi përballet me një traumë të pazgjidhur. Një festë tek Beni rezulton të jetë pjesë e barabartë e sikletshme, e tmerrshme dhe e mahnitshme.

Never Have I Ever: 1×8 me Titra Shqip
Apr. 27, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit