Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 215 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip: 1x6

... been the loneliest boy in the world

Me prindër që mungojnë, një të dashurën e cekët dhe me askënd për t’u shoqëruar, Ben Gross është më i vetmuar se kurrë, derisa një ftesë e pamundur të jep pak shpresë.

Never Have I Ever: 1×6 me Titra Shqip
Apr. 27, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit