Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 245 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip: 1x4

... felt super Indian

Në festimet e Ganesh Puja-s, Devi pyet se sa shumë identifikohet me kulturën indiane, Nalini i shmanget hallave të ashpra dhe Kamala shqetësohet për të ardhmen e saj.

Never Have I Ever: 1×4 me Titra Shqip
Apr. 27, 2020
Shpërndarë0