Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 200 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip: 1x10

... said I'm sorry (Fundi Sezonit 1)

Pasi një lajm i padëshiruar ndez një grindje me nënën e saj, Devi kërkon një arratisje. Ditëlindja e Mohan sjell një mundësi për mbyllje – dhe për fillime të reja.

Never Have I Ever: 1×10 me Titra Shqip
Never Have I Ever: 1×10 me Titra Shqip
Apr. 27, 2020
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit