Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 492 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbchill.com
  • Server 2vanfem.com

Never Have I Ever (2020) me Titra Shqip: 1x1

Pilot

Pas traumës së fundit, Devi e fillon ditën e saj të parë si studente e dytë e shkollës së mesme, e vendosur të heqë etiketat e vjetra dhe më në fund të bëhet e lezetshme.

Never Have I Ever: 1×1 me Titra Shqip
Apr. 27, 2020
Shpërndarë1