Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 51 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbanh.com

Narco-Saints (2022) me Titra Shqip: 1x3

Episode 3

Ingu ndërmjetëson një partneritet midis Jeon Yohan dhe Goo Sangman. Yohan bën kujdesin e tij të duhur përpara se të angazhohet në tregti.

Narco-Saints: 1×3 me Titra Shqip
Sep. 09, 2022
Shpërndarë0