Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Ms. Marvel (2022) me Titra Shqip: 1x4

Seeing Red

Kamala udhëton nëpër botë për të zgjidhur misterin e byzylykut dhe historinë e familjes së saj.

Ms. Marvel: 1×4 me Titra Shqip
Jun. 29, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit