Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Money Heist (2017) me Titra Shqip: 3x9

Pillow Talk

Profesori mbetet i tronditur pasi taktikat e tij janë përdorur kundër tij dhe kur duket sikur çdo shpresë ka humbur, ai merr një vendim të guximshëm.

Money Heist: 3×9 me Titra Shqip
Dec. 03, 2021
Shpërndarë0