Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 66 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Money Heist (2017) me Titra Shqip: 3x7

Wishful Thinking

Tamayo bën një gjueti njerëzore në lagjen e tij ndërsa armiqtë e tij fshihen. Në të kaluarën, Berlini dhe Palermo shpjegojnë se si planifikojnë të nxjerrin arin nga banka.

Money Heist: 3×7 me Titra Shqip
Dec. 03, 2021
Shpërndarë0