Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 71 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Money Heist (2017) me Titra Shqip: 3x6

Escape Valve

Sierra përfiton nga pikëllimi i profesorit dhe fiton dorën e sipërme. Ndërkohë, ekipi merret me pasojat emocionale të mikut të tyre të vdekur.

Money Heist: 3×6 me Titra Shqip
Dec. 03, 2021
Shpërndarë0