Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 48 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.ws

Money Heist (2017) me Titra Shqip: 3x10

A Family Tradition (Fundi Sezonit)

Me jetë të shumta në linjë dhe ekonominë e Spanjës në rrezik, Profesori dhe Tamayo përfshihen në një përballje përfundimtare.

Money Heist: 3×10 me Titra Shqip
Dec. 03, 2021
Shpërndarë0