Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 249 Shikime Raporto Problem

  • Server 1fcom

Modern Love (2019) me Titra Shqip: 1x1

When the Doorman Is Your Main Man

Megi është një grua beqare që jeton në Nju Jork dhe ka një marrëdhënie të pazakontë me Guzmin, rrojen e ndërtesës ku ajo jeton, i cili, nga ana atërore dhe tepër mbrojtëse, nuk i miraton të gjithë burrat me të cilët ajo del dhe i jep këshilla të pakërkuara.

Modern Love: 1×1 me Titra Shqip
Oct. 18, 2019
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit