Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 30 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 4x7

We Zijn Geen Snitches

Romano nuk mund të shkojë më askund në Gjermani. Adil dhe Meltem kanë ikur dhe Ömer e ka pasur me vete dhe kërkon një marrëveshje me Papa. Hasani, babai i Ibos, e çon Komtgoedin në një kamp riedukimi, ku ai ribashkohet me Havik, Scennoe dhe Stuiver. Por atje Komtgoed nuk gjen qetësi kur ndeshet me një të njohur të vjetër.

Mar. 11, 2022
Shpërndarë0