Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 483 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 4x6

Hoe Dom Zijn Jullie Eigenlijk?

I shpëtuar nga kthetrat e ligjit, Taxi provon një plan të ri, por shpejt gjen një pengesë në rrugën e tij. Komtgoed kërkon relaksim gjatë një takimi të ri me Youssra, por pyetja është nëse ai e di se çfarë të presë. Paus merr ndihmë nga një burim i papritur dhe bën një zbulim që do t’i sjellë shumë dobi.

Mar. 04, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit