Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 43 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 4x5

Wie Is Zijn Neef?

Zbulimi i Taxi për Zaferin dhe turqit i jep Pausit një pozicion të ri në konfliktin me meksikanët dhe turqit nga Gjermania. Por kur Tatta kthehet nga ekspedita e tij e dështuar e hakmarrjes, paraqet një problem krejt të ri. Al Moussaoui, nga ana tjetër, po bën gjithçka që mundet për të mbyllur rrjetën rreth Samirës. Romano detyron Potlood të heqë dorë nga vendndodhja e Pausit.

Feb. 25, 2022
Shpërndarë0