Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 40 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 4x4

Ich spreche Met Haar, A. Hitler

Taksi ka një rrugë të gjatë për të bërë për të rregulluar punët e tij për Tonnano dhe Tonnano e vëren këtë gjithnjë e më shumë. Taxi përpiqet të fitojë pikë me Tonnano duke hetuar se kush mund të jetë pas goditjes në Zaalvoetbal. Komtgoed dhe miqtë e tij shqetësohen nga fshehja dhe dalin jashtë. Por kjo i vë në rrezik më të madh për t’u kapur.

Feb. 18, 2022
Shpërndarë0