Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 4x1

Die Abramovich Money Is Gek, Hè?

Tonnano jep urdhër për të gjetur Komtgoed. Samira është e përhumbur si brenda ashtu edhe jashtë nga pasojat e të shtënave të Mo the Show. Tatta dhe Paus nxjerrin të gjitha ndalesat për të gjetur meksikanët që ishin pas kontejnerit të torturës.

Jan. 28, 2022
Shpërndarë0

Kemi nje problem me video-player-in kryesor. Ju lutem duhet te prisni disa sekonda me gjate derisa te filloje video. Faleminderit