Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 61 Shikime Raporto Problem

  • Server 1watchsb.com
  • Server 2fcom

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 1x8

Oog Om Oog (Fundi Sezonit 1)

Një tradhëti me kthesë të papritur rrezikon jetën e Rein dhe Mo, ndërsa Mouse dhe Adil komplotojnë të ndërmarrin veprime përpara se të vuajnë më shumë nga duart e Pope. Në burg, rrethanat e Romanos ndryshojnë rrënjësisht.

Mocro Mafia: 1×8 me Titra Shqip
Oct. 11, 2018
Shpërndarë0