Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3watchsb.com
  • Server 4dood.sh

Mocro Mafia (2018) me Titra Shqip: 1x7

Ontvoering

Veprimet e pamëshirshme të Pope shtyjnë disa personazhe në skajin e mendjes së tyre. Ndërkohë, Adili përpiqet të përballet me fluksin e parave të perandorisë së trashëguar dhe Rein lufton për të përballuar humbjen e tij.

Mocro Mafia: 1×7 me Titra Shqip
Oct. 11, 2018
Shpërndarë0